best web development software

MTB Čerchov 2019

26. 8. 2019

  Na neděli 22. září chystáme další ročník závodu MTB Čerchov - Hromadný závod do vrchu, závod je tradičně posledním závodem celého MTB seriálu PAL CUPu.
  Pro letošek jsme si pro Vás připravili několik změn. 1. změnou je start v centru vesnice Pece (hned vedle Obecního Úřadu), 2. změnou je změna trasy, kdy se ve spodní část závodu dříve najede do terénu a pak je na všechny připravena "stěna", která i místy dosahuje sloupání 23%. Ale všechna ta dřina za ten výhled v cíli stojí.
  I tak trasa závodu stoupá na nejvyšší bod v okolí - Čerchov. Na trase vystřídáte mnoho povrchů - asfalt, kořenité stezky, štěrkové cesty a na závěr si opět dáme oblíbené panely, které začínají těsně pod vrcholem. Cíl bude tradičně pod rozhlednou na Čerchově ve výšce 1042 m. Během toho všeho stihneme zvládnout převýšení 541 výškových metrů.
  Zázemí beze změn na hřišti v Peci pod Čerchovem.
  Závod bude odstartován jako hromadný.
  O hladký průběh se budou starat členové Velosportu Domažlice za podpory Hynka Musila, který bude hlídat časomíru a regulérnost časů.
  V místě zázemí bude na všechny závodníky a příznivce cyklistiky připraveno občerstvení, které tradičně zajišťuje cateringdejsi.cz.
  Zveme všechny zájemce o cyklistiku, aby si s námi užili jeden z posledních závodů sezóny. Na hezkém počasí se už pracuje, tak doufáme, že ty panoramata budou stát za to!

REGISTRACE ON-LINE probíhá na: www.pal-mtb.cz

Plakát | Propozice | Registrace | Trasa závodu