bootstrap carousel

Aktuality

Soustředění před sezonou 2018

1. 4. 2018

  V termínu od 15. do 25. března se několik našich závodníků vydalo na soustředění za teplem do chorvatského města Vodice - Šibenicko-kninská župa. Útočiště jim poskytl hotel Punta, který nabízel kvalitní zázemí, včetně hotelového bazénu či posilovny.

  Plán soustředění byl nakonec splněn, ačkoliv se tu naši borci museli potýkat s nepřízní počasí, několikrát je spláchl déšť nebo se potýkali se silným větrem, který dosahoval až 12 m/s. I tak kluci najeli více než 1200 km a navštívili místa jako Šibenik, Skradin, Benkovac, Drniš, Trogir a Národní park Krka.

  Ačkoliv teploty v Chorvatsku koncem března rozhodně nejsou přívětivé ke koupání, tak i někteří mořskou vodu okusili, teda spíše pro regeneraci než na plavání.

  Fota ze soustředění naleznete na našich facebookových stránkách.

  V obdobném termínu (10. – 18. března) najížděli kilometry zbylí závodníci v domácím prostředí. Ti se ovšem museli vypořádat s aprílovým počasím, kdy krásné jarní vyjížďky střídal déšť a vítr nebo dokonce mráz a sníh.

Letos uspořádáme tři závody

4. 2. 2018

V letošním roce náš klub plánuje uspořádat opět tři závody, které jsou otevřené příznivcům cyklistiky a široké veřejnosti. Budeme pořádat oba tradiční závody PAL CUPu. K těmto závodům přibude opět závod MTB biatlonu, který se nám v loňském roce osvědčil.

Termíny pořádaných závodů:
19. 5. 2018 MTB Biatlon Domažlice 2018
20. 5. 2018 Velká cena Domažlic MTB 2018
30. 9. 2018 MTB Čerchov 2018

Těšíme se na závodech!!!

Jízdní kola Radek Váchal našim závodníkům poskytla závodní techniku od značky LAPIERRE, CRATONI.

19. 1. 2018

V letošním roce se našim závodníkům - Petrovi Šindelářovi, Davidovi Váchalovi a Miroslavu Kobesovi dostalo podpory od Radka Váchala. Jízdní kola Radek Váchal našim závodníkům poskytla závodní techniku od značky LAPIERRE. Ale technika není vše, a proto všichni naši závodníci a závodnice nenechávají nic náhodě a již svou fyzičku poctivě připravují na začátek sezony 2018.

 

Vítej na našem novém webu !

13. 1. 2018

Ahoj návštěvníku, vítej na našem novém webu. Doufáme, že Tě náš nový vzhled webu zaujme.

Celý náš oddíl Vám přeje vše nejlepší do sezóny 2018, a ať se Vám překážky a nehody vyhýbají.
Naviděnou s Vámi na našich i cizích závodech.