bootstrap carousel

Aktuality

Závod se vydařily

16. 6. 2019

Velká cena Domažlic MTB Biatlon
Letošní rok jsme museli udělat pár změn Velké ceny Domažlic. Domažlice byli kompletně rozkopané a z parkoviště na Škarmanu je základna pro veškerou techniku. Z toho důvodu jsme využili azylu v Peci pod Čerchovem.
To ovšem přineslo novou kopcovitější trať na louce a v přilehlém lesíku, s opravdu těžkým trestným kolečkem. Aprílové počasí si s námi hraje i v květnu, ale naštěstí se na závod umoudřilo a bylo krásně téměř celý den.
Závodu se zúčastnilo nakonec 106 závodníků a dočkali jsme se od nich pozitivního hodnocení na novou lokalitu moc si toho vážíme.
Všem zúčastněným děkujeme, vítězům ještě jednou moc gratulujeme! ?? A těm, kteří přišli pomoc s organizací, časomíře, pomocníků na střelnici a těm, kteří se starají o zbraně a podobné děkujeme ještě víc, bez vás by to také nešlo!
Na viděnou v září na stejném místě při závodě na Čerchov.

Výsledky závodu

Fotografie ze závodů naleznete na našich facebookový stránkách a stránkách MTB Biatlonu.

MTB Biatlon Domažlice 2019

15. 4. 2019

MTB Biatlon Domažlice 2019

V neděli dne 19. května se bude v Peci pod Čerchovem (na hřišti) konat 3. ročník domažlického biatlonu, změna je způsobena stavebními pracemi na hlavních komunikacích v Domažlicích a parkovišti, kde závody pravidelně pořádáme.

Z toho důvodu vás čekájí úplně nové tratě, které doufáme přispějí k atraktivitě závodu. Střelnice bude situována na všem známem hřišti, kde pravidelně stratuje závod na Čerchov. O hladký průběh závodu se zas budou starat naši členové za podpory Hynka Musila, který se opět postará o časomíru.

Zveme všechny příležitostné a hobby cyklisty, kteří si rádi poměří síly s ostatním účastníky závodu. Také rádi uvítáme vás fanoušky, kteří nás přijdou podpořit.

Pro všechny účastníky bude připraven stánek s občerstvením.

Podrobnosti o závodu naleznete v propozicích.

Důležitá informace pro všechny členy

1. 4. 2019

Prosím všechny členy VELOSPORTU, aby se seznámili s tímto dokumentem - Informace o zpracování osobních údajů.

Pozor změna úrazové pojistky !!!

9. 2. 2019

Důležité sdělení pro všechny členy Velosportu.
Český olympijský výbor uzavřel od 1. 2. 2019 pro celé sportovní prostředí ČR novou úrazovou pojistku s Pojišťovnou VZP, a.s. Všechny subjekty sdružené v České unii sportu, tedy národní sportovní svazy, sportovní kluby/tělovýchovné jednoty, okresní sdružení a krajské organizace ČUS jsou od 1. 2. 2019 pojištěny prostřednictvím nové pojišťovny. Pojištění je platné po celém světě.
Více informací k novému úrazovému pojištění od 1. 2. 2019, včetně uzavřené pojistné smlouvy a postupu k nahlášení škodní události naleznete na stránkách ČUS, odkaz na našich stránkách stále aktivní a aktuální.