bootstrap carousel

Aktuality

Velká cena Domažlic MTB 2022

19. 4. 2022

V neděli 15. května se do lesoparku Škarman po dvouleté odmlce vrátí cyklistický závod Velká cena Domažlic MTB a již to bude 12. ročník. Tradičně pořádaný za podpory města Domažlice.

Závod je určen pro všechny věkové kategorie od nejmladších závodníků s odrážedly až po zkušené veterány.

Samozřejmostí je již tradičně kvalitní zázemí závodu včetně parkování a sociálního zařízení.

Start první kategorie je plánovaný již v 9:00.

Těšíme se na zmíněnou květnovou neděli a věříme, že bude plná skvělých sportovních výkonů, nezapomenutelné divácké atmosféry a výborného občerstvení po celý den.

REGISTRACE ON-LINE probíhá na: www.pal-mtb.cz

Plakát | Propozice | Registrace | Trasa závoduZvací článek

MTB Čerchov 2021

17. 8. 2021

Zdravíme vás sportovní nadšenci,
  Přijďte si s námi zazávodit v neděli 12. září a znovu pokořit vrchol Čerchova - již po čtrnácté. Letos pořádáme pouze MTB závod do vrchu s hromadný startem, a opět pod hlavičkou Poháru Plzeňského kraje horských kol.
  Letošní trasa je stejná jako v loňském roce. Start bude v centru vesnice Pec (hned vedle Obecního Úřadu). Můžete se těšit na (ne)oblíbenou "stěnu", která místy dosahuje sloupání 23% a zase tradičně panelová cesta pod vrcholem.
  Trasa závodu vás zavede na nejvyšší bod kopce Čerchov. Po trase vystřídáte mnoho povrchů - asfalt, kořenité stezky, štěrkové cesty a na závěr panelová cesta, které začínají těsně pod vrcholem. Cíl bude tradičně pod rozhlednou na Čerchově ve výšce 1042 m. Během závodu všichni nastoupáme 541 výškových metrů.
  Hřiště v Peci pod Čerchovem nám opět poskytne klidné zázemí a prostor pro regeneraci.
  Přípravu a starost o závodníky opět zajistí členové Velosportu Domažlice za podpory Hynka Musila, který bude hlídat časomíru a regulérnost časů.
  Proto zveme všechny zájemce o cyklistiku, aby si s námi užili další závod na Čerchov. Na hezkém počasí se už zase pracuje, tak doufáme, že budou k vidění skvělé výkony a výhledy do okolí.

REGISTRACE ON-LINE probíhá na: www.pal-mtb.cz

Plakát | Propozice | Registrace | Trasa závodu

MTB Čerchov 2020

31. 8. 2020

Hola, hola, Čerchov volá.
  Pojďte si s námi zazávodit v neděli 20. září a pokořit vrchol Čerchova. Opět pořádáme MTB závod do vrchu s hromadný startem, pod hlavičkou Poháru Plzeňského kraje horských kol.
  Letos všechny závodníky čeká stejná trasa, jako tomu bylo v loňském roce. Start bude v centru vesnice Pec (hned vedle Obecního Úřadu). Můžete se těšit na oblíbenou "stěnu", která místy dosahuje sloupání 23%. Odměna je jasná - krásné výhledy na konci trasy.
  Trasa závodu vás zavede na nejvyšší bod kopce Čerchov. Po trase vystřídáte mnoho povrchů - asfalt, kořenité stezky, štěrkové cesty a na závěr si dáme oblíbené panely, které začínají těsně pod vrcholem. Cíl bude tradičně pod rozhlednou na Čerchově ve výšce 1042 m. Během závodu všichni nastoupame 541 výškových metrů.
  Hřiště v Peci pod Čerchovem nám opět poskytne klidné zázemí a prostor pro regeneraci.
  Přípravu a starost o závodníky zajistí členové Velosportu Domažlice za podpory Hynka Musila, který bude hlídat časomíru a regulérnost časů.
  V místě zázemí bude na všechny závodníky a příznivce cyklistiky připraveno občerstvení, které tradičně zajišťuje dejsicatering.cz.
  Zveme všechny zájemce o cyklistiku, aby si s námi užili prodloženou sezonu. Na hezkém počasí se už pracuje, tak doufáme, že ty panoramata budou stát opět za to!

REGISTRACE ON-LINE probíhá na: www.pal-mtb.cz

Plakát | Propozice | Registrace | Trasa závodu

Nová trať na Čerchov zná vítěze

25. 9. 2019

Tuto neděli, 22. září 2019, proběhl poslední závod seriálu PAL CUP - MTB Čerchov - hromadný závod do vrchu.
Počasí i závod se vydařily. Závod mužů ovládl Jan Beneš (SKIBIKECENTRUM.cz TEAM) v čase 38 minut a 2 sekundy, čímž stanovil nový limit pro tuto trať na příští ročníky. Mezi ženami kralovala Kateřina Vaverková - COPR TJ Přeštice (čas 45 minut 38 sekund), která tak obhájila loňské celkové vítězství.
Mezi našimi borci na "domácím" kopci kralovali Petr Toman (38:22), Petr Šindelář (38:29) a Fanda Šubrt (39:49) a mezi ženami se na kopec jako první vyškrábala Jana Brantlová (52:23).
I tak si gratulaci zaslouží všichni účastníci závodu a zejména ti nejmladší.
Kompletní výsledky naleznete na stránkách PAL CUPu.
Děkujeme všem závodníkům za hojnou účast i za skvělou diváckou podporu!
Těšíme se na Vás opět při dalších závodech.