bootstrap carousel

Aktuality

MTB Čerchov 2021

17. 8. 2021

Zdravíme vás sportovní nadšenci,
  Přijďte si s námi zazávodit v neděli 12. září a znovu pokořit vrchol Čerchova - již po čtrnácté. Letos pořádáme pouze MTB závod do vrchu s hromadný startem, a opět pod hlavičkou Poháru Plzeňského kraje horských kol.
  Letošní trasa je stejná jako v loňském roce. Start bude v centru vesnice Pec (hned vedle Obecního Úřadu). Můžete se těšit na (ne)oblíbenou "stěnu", která místy dosahuje sloupání 23% a zase tradičně panelová cesta pod vrcholem.
  Trasa závodu vás zavede na nejvyšší bod kopce Čerchov. Po trase vystřídáte mnoho povrchů - asfalt, kořenité stezky, štěrkové cesty a na závěr panelová cesta, které začínají těsně pod vrcholem. Cíl bude tradičně pod rozhlednou na Čerchově ve výšce 1042 m. Během závodu všichni nastoupáme 541 výškových metrů.
  Hřiště v Peci pod Čerchovem nám opět poskytne klidné zázemí a prostor pro regeneraci.
  Přípravu a starost o závodníky opět zajistí členové Velosportu Domažlice za podpory Hynka Musila, který bude hlídat časomíru a regulérnost časů.
  Proto zveme všechny zájemce o cyklistiku, aby si s námi užili další závod na Čerchov. Na hezkém počasí se už zase pracuje, tak doufáme, že budou k vidění skvělé výkony a výhledy do okolí.

REGISTRACE ON-LINE probíhá na: www.pal-mtb.cz

Plakát | Propozice | Registrace | Trasa závodu

MTB Čerchov 2020

31. 8. 2020

Hola, hola, Čerchov volá.
  Pojďte si s námi zazávodit v neděli 20. září a pokořit vrchol Čerchova. Opět pořádáme MTB závod do vrchu s hromadný startem, pod hlavičkou Poháru Plzeňského kraje horských kol.
  Letos všechny závodníky čeká stejná trasa, jako tomu bylo v loňském roce. Start bude v centru vesnice Pec (hned vedle Obecního Úřadu). Můžete se těšit na oblíbenou "stěnu", která místy dosahuje sloupání 23%. Odměna je jasná - krásné výhledy na konci trasy.
  Trasa závodu vás zavede na nejvyšší bod kopce Čerchov. Po trase vystřídáte mnoho povrchů - asfalt, kořenité stezky, štěrkové cesty a na závěr si dáme oblíbené panely, které začínají těsně pod vrcholem. Cíl bude tradičně pod rozhlednou na Čerchově ve výšce 1042 m. Během závodu všichni nastoupame 541 výškových metrů.
  Hřiště v Peci pod Čerchovem nám opět poskytne klidné zázemí a prostor pro regeneraci.
  Přípravu a starost o závodníky zajistí členové Velosportu Domažlice za podpory Hynka Musila, který bude hlídat časomíru a regulérnost časů.
  V místě zázemí bude na všechny závodníky a příznivce cyklistiky připraveno občerstvení, které tradičně zajišťuje dejsicatering.cz.
  Zveme všechny zájemce o cyklistiku, aby si s námi užili prodloženou sezonu. Na hezkém počasí se už pracuje, tak doufáme, že ty panoramata budou stát opět za to!

REGISTRACE ON-LINE probíhá na: www.pal-mtb.cz

Plakát | Propozice | Registrace | Trasa závodu

Nová trať na Čerchov zná vítěze

25. 9. 2019

Tuto neděli, 22. září 2019, proběhl poslední závod seriálu PAL CUP - MTB Čerchov - hromadný závod do vrchu.
Počasí i závod se vydařily. Závod mužů ovládl Jan Beneš (SKIBIKECENTRUM.cz TEAM) v čase 38 minut a 2 sekundy, čímž stanovil nový limit pro tuto trať na příští ročníky. Mezi ženami kralovala Kateřina Vaverková - COPR TJ Přeštice (čas 45 minut 38 sekund), která tak obhájila loňské celkové vítězství.
Mezi našimi borci na "domácím" kopci kralovali Petr Toman (38:22), Petr Šindelář (38:29) a Fanda Šubrt (39:49) a mezi ženami se na kopec jako první vyškrábala Jana Brantlová (52:23).
I tak si gratulaci zaslouží všichni účastníci závodu a zejména ti nejmladší.
Kompletní výsledky naleznete na stránkách PAL CUPu.
Děkujeme všem závodníkům za hojnou účast i za skvělou diváckou podporu!
Těšíme se na Vás opět při dalších závodech.

MTB Čerchov 2019

26. 8. 2019

  Na neděli 22. září chystáme další ročník závodu MTB Čerchov - Hromadný závod do vrchu, závod je tradičně posledním závodem celého MTB seriálu PAL CUPu.
  Pro letošek jsme si pro Vás připravili několik změn. 1. změnou je start v centru vesnice Pece (hned vedle Obecního Úřadu), 2. změnou je změna trasy, kdy se ve spodní část závodu dříve najede do terénu a pak je na všechny připravena "stěna", která i místy dosahuje sloupání 23%. Ale všechna ta dřina za ten výhled v cíli stojí.
  I tak trasa závodu stoupá na nejvyšší bod v okolí - Čerchov. Na trase vystřídáte mnoho povrchů - asfalt, kořenité stezky, štěrkové cesty a na závěr si opět dáme oblíbené panely, které začínají těsně pod vrcholem. Cíl bude tradičně pod rozhlednou na Čerchově ve výšce 1042 m. Během toho všeho stihneme zvládnout převýšení 541 výškových metrů.
  Zázemí beze změn na hřišti v Peci pod Čerchovem.
  Závod bude odstartován jako hromadný.
  O hladký průběh se budou starat členové Velosportu Domažlice za podpory Hynka Musila, který bude hlídat časomíru a regulérnost časů.
  V místě zázemí bude na všechny závodníky a příznivce cyklistiky připraveno občerstvení, které tradičně zajišťuje cateringdejsi.cz.
  Zveme všechny zájemce o cyklistiku, aby si s námi užili jeden z posledních závodů sezóny. Na hezkém počasí se už pracuje, tak doufáme, že ty panoramata budou stát za to!

REGISTRACE ON-LINE probíhá na: www.pal-mtb.cz

Plakát | Propozice | Registrace | Trasa závodu