bootstrap carousel

Aktuality

MTB Biatlon Domažlice 2019

15. 4. 2019

MTB Biatlon Domažlice 2019

V neděli dne 19. května se bude v Peci pod Čerchovem (na hřišti) konat 3. ročník domažlického biatlonu, změna je způsobena stavebními pracemi na hlavních komunikacích v Domažlicích a parkovišti, kde závody pravidelně pořádáme.

Z toho důvodu vás čekájí úplně nové tratě, které doufáme přispějí k atraktivitě závodu. Střelnice bude situována na všem známem hřišti, kde pravidelně stratuje závod na Čerchov. O hladký průběh závodu se zas budou starat naši členové za podpory Hynka Musila, který se opět postará o časomíru.

Zveme všechny příležitostné a hobby cyklisty, kteří si rádi poměří síly s ostatním účastníky závodu. Také rádi uvítáme vás fanoušky, kteří nás přijdou podpořit.

Pro všechny účastníky bude připraven stánek s občerstvením.

Podrobnosti o závodu naleznete v propozicích.

Důležitá informace pro všechny členy

1. 4. 2019

Prosím všechny členy VELOSPORTU, aby se seznámili s tímto dokumentem - Informace o zpracování osobních údajů.

Pozor změna úrazové pojistky !!!

9. 2. 2019

Důležité sdělení pro všechny členy Velosportu.
Český olympijský výbor uzavřel od 1. 2. 2019 pro celé sportovní prostředí ČR novou úrazovou pojistku s Pojišťovnou VZP, a.s. Všechny subjekty sdružené v České unii sportu, tedy národní sportovní svazy, sportovní kluby/tělovýchovné jednoty, okresní sdružení a krajské organizace ČUS jsou od 1. 2. 2019 pojištěny prostřednictvím nové pojišťovny. Pojištění je platné po celém světě.
Více informací k novému úrazovému pojištění od 1. 2. 2019, včetně uzavřené pojistné smlouvy a postupu k nahlášení škodní události naleznete na stránkách ČUS, odkaz na našich stránkách stále aktivní a aktuální.

PF 2019

31. 12. 2018

Do nového roku Vám přejeme spoustu zdraví, štěstí a našlapaných kilometrů a hlavně žádné pády a defekty.