best web development software

MTB Čerchov 2020

31. 8. 2020

Hola, hola, Čerchov volá.
  Pojďte si s námi zazávodit v neděli 20. září a pokořit vrchol Čerchova. Opět pořádáme MTB závod do vrchu s hromadný startem, pod hlavičkou Poháru Plzeňského kraje horských kol.
  Letos všechny závodníky čeká stejná trasa, jako tomu bylo v loňském roce. Start bude v centru vesnice Pec (hned vedle Obecního Úřadu). Můžete se těšit na oblíbenou "stěnu", která místy dosahuje sloupání 23%. Odměna je jasná - krásné výhledy na konci trasy.
  Trasa závodu vás zavede na nejvyšší bod kopce Čerchov. Po trase vystřídáte mnoho povrchů - asfalt, kořenité stezky, štěrkové cesty a na závěr si dáme oblíbené panely, které začínají těsně pod vrcholem. Cíl bude tradičně pod rozhlednou na Čerchově ve výšce 1042 m. Během závodu všichni nastoupame 541 výškových metrů.
  Hřiště v Peci pod Čerchovem nám opět poskytne klidné zázemí a prostor pro regeneraci.
  Přípravu a starost o závodníky zajistí členové Velosportu Domažlice za podpory Hynka Musila, který bude hlídat časomíru a regulérnost časů.
  V místě zázemí bude na všechny závodníky a příznivce cyklistiky připraveno občerstvení, které tradičně zajišťuje dejsicatering.cz.
  Zveme všechny zájemce o cyklistiku, aby si s námi užili prodloženou sezonu. Na hezkém počasí se už pracuje, tak doufáme, že ty panoramata budou stát opět za to!

REGISTRACE ON-LINE probíhá na: www.pal-mtb.cz

Plakát | Propozice | Registrace | Trasa závodu