best web development software

MTB Čerchov 2021

17. 8. 2021

Zdravíme vás sportovní nadšenci,
  Přijďte si s námi zazávodit v neděli 12. září a znovu pokořit vrchol Čerchova - již po čtrnácté. Letos pořádáme pouze MTB závod do vrchu s hromadný startem, a opět pod hlavičkou Poháru Plzeňského kraje horských kol.
  Letošní trasa je stejná jako v loňském roce. Start bude v centru vesnice Pec (hned vedle Obecního Úřadu). Můžete se těšit na (ne)oblíbenou "stěnu", která místy dosahuje sloupání 23% a zase tradičně panelová cesta pod vrcholem.
  Trasa závodu vás zavede na nejvyšší bod kopce Čerchov. Po trase vystřídáte mnoho povrchů - asfalt, kořenité stezky, štěrkové cesty a na závěr panelová cesta, které začínají těsně pod vrcholem. Cíl bude tradičně pod rozhlednou na Čerchově ve výšce 1042 m. Během závodu všichni nastoupáme 541 výškových metrů.
  Hřiště v Peci pod Čerchovem nám opět poskytne klidné zázemí a prostor pro regeneraci.
  Přípravu a starost o závodníky opět zajistí členové Velosportu Domažlice za podpory Hynka Musila, který bude hlídat časomíru a regulérnost časů.
  Proto zveme všechny zájemce o cyklistiku, aby si s námi užili další závod na Čerchov. Na hezkém počasí se už zase pracuje, tak doufáme, že budou k vidění skvělé výkony a výhledy do okolí.

REGISTRACE ON-LINE probíhá na: www.pal-mtb.cz

Plakát | Propozice | Registrace | Trasa závodu