best web development software

MTB Čerchov 2022 zná vítěze

18. 9. 2022

Krátké ohlédnutí (nejen výsledkové) za 15.ročnikem závodu MTB Čerchov.

Na úvod citace z německého tisku - brilantní organizace podpořená prací četných pomocníků (děkujeme panu K. Reitmaierovi, také za zveřejněnou fotodokumentaci). Všem “pomocníkům" patří významné poděkování za přípravu (administrativní a praktickou) a vlastni realizaci a zajištění závodu. Letošní ročník byl ztížen složitějšími podmínkami v Peci pod Čechovem, nakonec ale zázemí závodu nijak neutrpělo, spíše naopak. Také improvizace na trati se dle ohlasů účastníků vydařila a nic snad na tom nezměnil ani téměř dvoudenní déšť těsně před závodem.

Závodu se zúčastnilo I přes nepříznivou prognózu počasí 109 závodníků, mnoho z nich bylo z řad pomocníků pořádajícího oddílu Velosport Domažlice.

Kompletní výsledky byly okamžitě po skončení závodu k dispozici na www.pal-mtb.cz (díky moc Hynku), tak snad jen v krátkosti pro úplnost – prvenství si odvezl Ladislav Pakandl, který zvítězil před Viktorem Stoškem a domácím Petrem Tomanem.

Také už zbývá ještě jednou poděkovat všem účastníkům, nejen těm, kteří úspěšně zdolali nejvyšší vrchol Českého lesa, ale i jejich doprovodu, pořadatelům, dokonalému cateringu a ozvučení. A doufáme na viděnou na 16.ročníku v roce 2023.